OPINIE

Biorezonans - BICOM  » OPINIE

05 02 2023

Już miesiąc jak nie palę. Jestem szczęśliwa. Najważniejsze , że nie było tego wrednego głodu. Polecam tą terapię

Ania - Bolesławiec

28 12 2022

Godzinka na blaszkach i po bólu. Fajnie jest nie palić. Pozdrawiam Pana i dziękuję.

Jacek - Lubin

 

08 03 2020

Zrobiłam sobie prezent na Dzień Kobiet - od dwóch dni nie palę , jest super, polecam taką terapię wszystkim.

EL - Lubin

12 10 2019

Wciągałem straszne ilości E-papierosa, nie mogłem spac, jnie bardzo wierzyłem , że ta terapia na to pomoże , ale jedna wizyta i "elektronik" poszedł w zapomnienia. Polecam , zabieg jesy superskuteczny.

Pozdrawiam

Tomasz

07 10 2019

Byłem na terapii w Bolesławcu w Provicie na rzucenie palenia z doskonałym skutkiem, korzystałem też z innych terapii na Bicomie i polecam je wszystkim.

Piotr T.

17 09 2018

Byłem trzeci raz , za każdym razem zadziałało super, na drugi dzień zero chęci palenia. trochę więcej samodyscipliny i myślę , że do tego wrednego nałogu już nie wrócę .

Pozdrawiam i polecam te zabiegi.

Mirosław - Bolesławiec

28 08 2018

dziś minął miesiąc jak byliśmy z mężem na blaszkach. Trzymamy się .

Polecam

Joanna

14 07 2018

Już nie wydam nawet jednego euro na śmierdziele. Dobra terapia . Polecam wszystkim znajomym

Krystain - Holandia

29 06 2018

Już tydzień jak niepalę, jest super !

Bogusia - Lubin

26 03 2018

 Myślę , że taka terapia to najlepszy sposób na rzucenie palenia . Moja siostra która sporo paliła po tej terapii przestała palić co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla niej

Sylwek - Lubań

23 03 2018

 Bardzo skuteczna terapia. Dzięki niej- Ja '' beznadziejny przypadek '' ;) rzuciłam palenie. Naprawdę polecam

Edyta - Lubin

21 03 2108

Byłam dwa i pół tygodnia temu. Pierwsze  godziny po terapii były trudnie ale wieczorem już nie ciągneło. Z każdym dniem coraz lepiej , ciągu nie ma , ale jeszcze nawyki czasem się odzywają ( przy kawie szczególnie ). Samopoczucie dużo lepsze.Dotrwałam do wiosny to i dalej dam radę. Dziękuję i pozdrwawiam

 Agnieszka

11 03 2018

Minął miesiąc i dwa dni jak nie palę. A wróciło poczucie smaku, ciekawe są te smaki i zapachy , odkrywam je na nowo, jak paliłam jedzenie smakowało jak drewno. Już wieczorem po zabiegu nie ciągnęło mnie do papirosów.Tą terapię polecam wszystkim z ręką na sercu. Dziękuję.

Elżbieta S.  Głogów

04 03 2018

Na odwyku od palenia na bicomie byłem przed nowym rokiem , na drugi dzień nie czułem tego ssania, bałem się imprezy sylwestrowej ale jakoś przeszło. Teraz po ponad dwóch miesiącach wolności od petów czuję się świetnie, zero kaszlu , lepsza kondycha, wszystko smakuje inaczej , tylko trochę drażnią palacze , teraz wiem jak palacz śmierdzi, ale to już mnie nie dotyczy.

 Jarosław. Polkowice

 

15 02 2018

Rewelacja. Próbowałem różne specyfiki, plastry , gumy, ostatnio desmoksan ( straszne świnstwo) a po tej terapii na blaszkach nie chce mi się palić ( już ponad miesiąc) .

Jacek M.

 

11 02 2018

minął rok  od terapii na Bicomie. Działanie skuteczne, jestem tego żywym dowodem. Polecam to wszystkim znajomym.

Marek Szulejko . Lubin

 

4 luty 2018

Już tydzień i jeden dzień jak nie palę dzięki tej terapii . Fajne uczucie lekkości po detoksie, na drugi dzień po terapii , w ubiegłą niedzielę nie ciągneło do papierosa wcale . Są jeszcze nawyki , a to po jedzeniu, przy kawie, ale nie ciągnie.

Maria Wójcik

 

14 01 2018

Terapię antynikotynową polecił mi kolega z pracy. Nie bardzo w to wierzyłam, ale on palił 2 paczki papierosów dziennie ( czasem więcej), był na tej terapii i nie pali od dwóch lat. Byłam na początku grudnia, po dwóch godzinach nie chciało mi się palić i nie palę do dziś. Czuję się świetnie i polecam tą terapię wszystkim znajomym. Dziękuję za pomoc.

Anna W. Polkowice

 

12 11 2017

Na tej terapii antynikotynowej byłem już kilka razy. Raz nie paliłem 3 miesiące , raz pół roku , raz nawet dwa lata, do palenia wracam z głupoty, a to impreza , a to stres ( na który ta faja nie pomaga naprawdę), teraz nie palę już 7 miesięcy i czuję , że już nie wrócę do tego świnstwa. Polecam tą metodę, skuteczność w blokowaniu głodu nikotynowego jest rewelacyjna.

 Pozdrwiam

KrzysztofH. Bolesławiec

 

16 10 2017

Dzień dobry :)
Panie Henryku  przesyłam swoich parę słów.
Do gabinetu BICOM zgłosiłam się z ogrmonym szumem w głowie, szumem w uchu ( niedosłuch 70%). Kilka lat temu straciłam gwałtownie słuch. W jakimś stopniu słuch powrócił ale pozostał ogromny szum w głowie ( pędzący super express) uniemożliwiający normalne funkcjonowanie ( nie słyszalność niektórych głosek) . Medycyna konwencjonalna oprócz garści leków,  m.in.  psychotropów , które nie działały,  zaoferowała mi wszczepienie implantu nie gwarantując mi usunięcia szumów w głowie a jedynie całkowitą utratę resztek  słuchu, jaki mi w jednym uchu pozostał. Nie zgodziłam się.  Po latach " udręki ( 8 lat) trafiłam do BICOMU i byłam w szoku, kiedy już po pierwszym zabiegu odczułam wyraźne zmniejszenie natężenia szumów a z czasem nawet  chwilowy jego brak...  Niesamowite! Zaczęłam słyszeć więcej dźwięków. Nazwałabym to powrotem do funkcjonowania w przestrzeni dźwięków.  Przedtem, kiedy były dwa źródła dźwięku ( np. podczas rozmowy z kimś grało radio) prosiłam o wyłączenie radia bo nie rozumiałam rozmowy.  Teraz słyszę kilka dźwięków na raz i rozróżniam je. Skończyły się problemy z kołataniem serca. Wraca mi radość życia. Wiem, że to dopiero początek pozytywnych zmian bo cały czas jestem w trakcie terapii. Gorąco polecam wszystkim terapię BICOM zapewniając o bardzo korzystnym działaniu na nasze zdrowie. Iwona .

Pozdrawiam serdecznie , miłego dnia , dobrego tygodnia i wszystkiego co najlepsze ☺☺☺

 

25 11 2015 r

Super terapia !!!

Terapię antynikotynową aparatem BICOM polecam wszystkim,którzy chcieliby definitywnie skończyć z nałogiem.Jeden zabieg wystarcza,żeby bezstresowo uwolnić się od papierosów,głód nikotynowy znika całkowicie.

Walczyłam z nałogiem za pomocą plastrów dla palaczy,różnych tabletek,gum do żucia,elektronicznego papierosa,-trwało to długo,koszty ponosiłam,nerwy na postronku,a efekt był taki,że znowu wracałam do palenia.Dopiero zabieg aparatem Bicom uwolnił mnie z nałogu.Jestem wolna,szczęśliwa,spokojna...a kasę przeznaczoną na papierosy (15 zł dziennie)odkładam do puszki...za rok pojadę na wspaniały urlop.

Polecam wszystkim palaczom tę terapię z całego serca-uwolnicie się od nałogu,staniecie się spokojniejsi,zdrowsi ...no i bogatsi.

 

Pozdrawiam p.Henryku

Teresa z Lubina

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12 10 2015 r

Dzięki terapii Bickom przestałem palić papierosy , a próbowałem wszelkich sposobów i nigdy mi się nie udało rzucić palenia.

Terapia jest bezbolesna , a efekty są niesamowite i dodatkowo jeszcze można nią oczyszczać organizm z toksyn,

 

więc gorąco polecam terapię dla chcących rzucić palenie.

  Jarosław Miszkurka z Lwówka Śląskiego

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24 10 2015

Na terapię antynikotnową zdecydowałam się prawie 2 lata temu. Nie miałam pojęcia czy na mnie zadziała, ale udało się za pierwszym razem :) Sama terapia to był dla mnie czas relaksu, by chwilę odpocząć i połuchać ciekawostek o terapii, ale też innych wskazówek prozdrowotnych. Skorzystałam tez z detoxu przed antynikotynową, co według mnie miało pozytywny wpływ na łagodniejszą reakcję organizmu na oczyszczanie z toksyn.

Po terapii praktycznie nie ma żadnego ciągu do papierosów, jakiś czas miałam jeszcze odruch, ale to też szybko minęło i z nałogiem się pożegnałam :)
Dosyć szybko minął mi również kaszel i inne dolegliwości związane z paleniem, o czym się przekonałam dopiero jak rzuciłam.
Z czystym sumieniem polecam znajmomym i każdemu kto chce rzucić palenie, nawet sceptykom. W końcu jestem chodzącym przykładem, że to działa i nie mam potrzeby nikogo oszukiwać :) Zachęcam, bo w końcu moda na palenie już dawno minęła ;)

  P.S. dziękuję Panu Henrykowi za przywrócenie mi wolności :)

 Emilia P. Zielona Góra

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    16 10 2015 r

  W sierpniu 2015 minął rok, kiedy wypaliłam ostatniego papierosa w gabinecie terapii antynikotynowej.
Poszłam na terapię, ponieważ bardzo chciałam przestać palić...wiadomo z jakich powodów, przede wszystkim zdrowotnych, a także materialnych ( paliłam paczkę dziennie przez 35 lat ).
  W gabinecie panuje miła atmosfera, pan Heniu zaproponował mi również Detox, który oczyścił mój organizm ze szkodliwych
substancji i tym samym dało to większą szansę na powodzenie tej terapii.
Jakiś czas po... odczułam lekką potrzebę zapalenia, zwłaszcza w pracy przy palących koleżankach, ale moja silna wola ( która jest tutaj bardzo potrzebna) i ogromna chęć niepalenia dała rezultat taki jakiego oczekiwałam.
Jestem wolna, bo nie palę...naprawdę warto.
Grażyna A. Czerwieńsk

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 10 2015

witam serdecznie
Nazywam się Artur pochodzę z Bolesławca. Terapie antynikotynową aparatem Bicom przechodziłem 3 razy zawsze skutecznie
Pan Henryk nie kłamie w swoich ulotkach i w tym co mówi. Do palenia wracałem tak jak jest napisane podczas wielkiego stresu.
  Kiedy pierwszy raz spotkałem się z tą metodą rzucania palenia paliłem 3-4 paczki papierosów dziennie. Po terapii nie paliłem ponad rok czasu do chwili kiedy dowiedziałem się ze  moja mama  znalazła się  w tragicznym stanie .Potem rok przerwy palenia do egzaminów i znowu papierosek .Terapie traktowałem zawsze poważnie i wypełniałem wszystkie zalecenia jakie otrzymałem po terapi - picie wody, kąpiel .  Nie pale ponad 2 lata nie ciągnie mnie do palenia choć przebywam z osobami palącymi czy to w pracy czy w knajpce.
terapie nie polecam osobom niezdecydowanym
terapie polecam wszystkim tym którzy chcą zmienić coś w swoim życiu

ps czy odłożycie te pieniądze na w czasy które byscie puscili z dymkiem,  czy nie wyjdzie wam to na zdrowie ?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy podejmuja terapie u pana
Henryka